Nutzz ile Hangi Diziler İzlenir?

Nutzz ile Hangi Diziler İzlenir?

Akşamları işten, okuldan sonra eve gelince, haftasonları da arkadaşlar ile birlikte geçirilen zamana eşlik eden NUTZZ çeşitleri ile izleyebileceğiniz dizi önerileri ile NUTZZ LEZZETİNİ DİZİ KEYFİYLE KATLAYIN!
ACILI:
Acıyı sadece dizilerde ve filmlerde, bir de atıştırmalıklarda sevenler için geliyor! Acılı Nutzz ile acı, elem, keder, dram, dert, tasa, gama boğulabileceğiniz diziler: 13 Reasons Why, Bodyguard, The Handmaid’s Tale, This is Us.

TACO:
Taco baharatı ile fıstığın harika eşleşmesi olan Tacolu Nutzz ile Meksika dizileri mükemmel gider. Taco aroması sizi Meksika’ya götürürken izleyebileceğiniz Meksika dizileri: Narcos, El Chapo. Bu iki dizinin yanı sıra Meksika dizisi olmasa da içerisinde bir çok Meksika hikayesi ve Meksikalı bulabileceğiz Better Call Saul da tavsiye edilir.

TUZLU:
Tuzlu Nutzz bir klasiktir, çocukluğumuzdan aşina olduğumuz, henüz fıstığın tuzlu dışında çeşidinin olmadığı yılların, eskimeyen bir tadıdır. Tuzlu Nutzz’ın yanına özellikle 80’ler çocuğuysanız Stranger Things iyi gider. Tabi Tuzlu Nutzz için illa 80’ler çocuğu olmanıza gerek yok, Dark da sizi sürekli geçmişe götürecek bir dizidir ve Tuzlu Nutzz’ın yanına harika eşlik eder.

BAL VE HARDAL: 
Bal, hardalın acılığını, komedi de romantizmin dramını alır. Bal ve Harllı Nutzz ile izleyebileceğiniz romantik komedi dizileri: How I Met Your Mother, Friends, Grey’s Anatomy, Gossip Girl.

CHEDDAR VE SOĞAN: 
Cheddar ve soğanın birleşmesi insanın ağzında öyle bir tat bırakır ki tat olarak sınırlayamadığınız, her yediğinizde ayrı bir aroma keşfettiğiniz bir lezzet patlaması yaşarsınız. İşte bu yüzden Cheddar ve Soğanlı Nutzz ile kara komediler harika eşleşir! After Life, Bojack Horseman, Dead To Me, Shameless izleyerek Cheddar ve Soğanlı Nutzz’ın keyfini katlayabilirsiniz.

BARBEKÜ SOSLU MISIR: 
Kavrulmuş mısıra en çok ne yakışır? Tabi ki de barbekü sosu! Barbekü tadıyla kavrulmuş mısırın bu mükemmel uyumunu heyecan içinde çıkartmanız için aksiyon dizilerini tavsiye ederiz: La Casa De Papel, Punisher, Peaky Blinders, Iron Fist, Elite.
PEYMAN SOSYAL
Bizi sosyal medyada
takip edin