Peyman’da Çalışma Hayatı

Peyman Ailesi olarak; gücümüzü işini sahiplenen, kazanmak için çalışan, çevik ve dayanıklı, birbirine güvenen ve saygı duyan, hedefe ve sonuca odaklanan insan kaynağımızdan alıyoruz!
Sürdürülebilir başarının güçlü bir ekip, markalar ve kaliteli hizmet anlayışı ile mümkün olacağına inanıyoruz. Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz güçlü markalarımızın arkasında; her biri kendi alanlarında yetkin, yaratıcı fikirler ortaya koyabilen, profesyonel bir takım yer almaktadır. Tüm ekip arkadaşlarımızla iş birliği içerisinde hareket ediyor ve şirket değerlerimizi işimizin kalbine yerleştiriyoruz.

Değerlerimiz ve Kültürümüz

     
  

 

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Peyman İnsan Kaynakları olarak amacımız; işini sahiplenerek, kazanmak için çalışan, çevik ve dayanıklı, birbirine güvenen ve saygı duyan, hedef ve sonuç odaklı, motivasyonu yüksek, Peyman değerlerine sahip çıkan, Peyman’ı geleceğe taşıyacak insan kaynağını oluşturmaktır.

Seçme ve Yerleştirme Süreci
Şirketimizin insan kaynağı ihtiyaçları için tüm iş başvurularını titizlikle, objektif olarak inceliyor, doğru yetenekleri, doğru pozisyonlara yerleştirerek şirketimizi ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacak en doğru kararı alıyoruz.
Seçme ve yerleştirme süreçlerimizi ön görüşmeler, yüz yüze mülakatlar, kişilik envanterleri, genel yetenek testleri ve pozisyon özgü vaka çalışmaları ile yürütüyoruz.

Siz de; Peyman’da kariyerinize yön vermek ve mevcut kariyer fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız, aşağıdaki linkleri kullanarak size uygun ilanlara ya da Kariyet.net üzerinden yayınlanan Genel Başvuru ilanımıza başvurabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/peyman-a-s-7573-32451
https://www.linkedin.com/company/peyman-kuruyemi%C5%9F/jobs/?viewAsMember=true

Peyman’da Performans Yönetimi ve Kariyer Gelişimi

Performans Yönetimi Sistemi ile şirketimizin vizyon ve stratejilerine uyumlu hedefler ile şirket yetkinliklerimizi birleştiriyor, performansı değerlendiriyor, izliyor ve geliştiriyoruz. Performans ile kariyer planları arasında bağ kurarak ekip arkadaşlarımızın kariyer gelişim süreçlerini destekliyoruz.  

Peyman’da Eğitim

Kaliteli ve taze ürünlerimizi, en iyi hizmet kalitesi ile doğru zamanda tüketicilerimizle buluşturmanın güçlü ve işine hakim bir ekip ile mümkün olacağına inanıyoruz. Bu inançla yola çıkarak; sahada, üretimde ve idari kadrolarımızda yer alan tüm ekip arkadaşlarımızın gelişimini destekliyoruz.

Bu kapsamda “Peyman Gelişim Okulu” ile tüm satış ekiplerimizi kişisel, yönetsel ve teknik olarak geliştiriyoruz.
İşe yeni başlayan ekip arkadaşlarımızı sistematik olarak oryantasyon ve işbaşı eğitimlerine dahil ediyoruz. Mevcut ekip arkadaşlarımızı, yönetsel beceri geliştirme, kişisel gelişim ve teknik eğitimler ile destekliyoruz.
PEYMAN SOSYAL
Bizi sosyal medyada
takip edin