Popcorn Zevkine Göre Karakter Analizi

Popcorn Zevkine Göre Karakter Analizi

Popcorn paylaşmak demek, dostluk demektir!
Peki ya senin dostun hangi Popcorn çeşididir? 
ACI BİBER DOMATES SEVENLER: 
İşte dost gibi dost dediklerimiz acı biber domates sevenlerden çıkar. Derdin mi var, üzüntün mü var, hemen koşar gelirler. İyi gün dostu değildirler aynı zamanda kötü gününde de yanındadırlar. Zaten acıyı bilmeyen başkasının acını anlayamaz ki… Acı biber-domates Nutz Popcorn sevenler ile hayat acısıyla da patlamış mısırıyla da güzel!

KLASİK SEVENLER:
Klasik sevenler dünyanın en net, en sürprizsiz insanlarıdırlar. Klasik Nutzz Popcorn seven arkadaşın varsa gözün arkada kalmasın. Ne yapacağını önceden tahmin edebileceğin, seni davranışlarıyla şaşırtmayacak ağırbaşlılıkta bir arkadaşın olması harika bir şeydir. Klasik Nutzz Popcorn sevenler evde oturup aileleriyle klasik filmlerden izlemeye de bayılırlar. Klasik Nutzz Popcorn sevenler ile aile saadeti yaşanır!

YER FISTIKLI BADEMLİ SEVENLER:
Bunlar oyunbaz insandırlar ama öyle sinsilik, fesatlık oyunu değil. Eğlenmeyi, gezmeyi, tozmayı, oynamayı severler. Yeri gelir en miskin, en üşengeç arkadaşlarını bile ayağa kaldırırlar ve sokağa çıkartırlar. Yer fıstıklı-bademli Nutzz Popcorn sevenler ile en çılgın, en sürprizli arkadaşlıklara hazır olmalısın!
PEYMAN SOSYAL
Bizi sosyal medyada
takip edin